eczane
eczacı
Son Eczane Haberleri
1 sayfada 10 Başlık / Toplam 584 Haber Gösteriliyor.
Döviz Kurları (TCMB)
 Dolar Alış: 5.4642
 Dolar Satış: 5.4741
 Euro Alış: 4.8991
 Euro Satış: 4.9315

Eczane ve Eczacılık Haberleri - Sahte Bioxcin Ürünlerine Dikkat

  Sahte Bioxcin Ürünlerine Dikkat

   30.03.2010
Biota firmasının Bioxcin markalı ürününün şampuan formunun bir süredir sahte olarak piyasada olduğu, eczane dışındaki satış noktalarında bulunduğu ve bazı eczanelere de satılmak istenildiği hatta eczanelerin bilmeden bu ürünü aldıkları ile ilgili olarak firmanın tarafımıza gönderdiği yazı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Eczanelerde bu sahte ürün tespit edildiği takdirde ciddi cezalar ile karşı karşıya kalınacağından dolayı firmanın ürünlerinin, eczanelerin sürekli olarak çalıştıkları ve güvenilir olduğuna emin oldukları depolardan alınması önemlidir.

Firmanın eczacı odalarına gönderdiği yazı ise şöyle;
Değerli İş Ortaklarımız,

Sizleri, hem bizim hem sizin hem de değerli tüketicilerimiz için uzun vadede olumsuz geri dönüşü olacak bir konu hakkında bilgilendirmek zorunluluğu duymaktayız. Bir süredir piyasada maalesef BIOXCIN markalı ürünümüzün şampuan formunun sahtesinin olduğu ve bu sahte ürünlerin eczane dışındaki satış noktalarında bulunduğu gibi, işi sahtekârlık olan kişiler tarafından bazı eczanelere satılmak istenildiği ve hatta bazı eczacılarımızın da bu sahte ürünleri bilmeden aldıkları tarafımızdan tespit edilmiştir. Yapılan tespitlerde bu kişilerin kamyonet ve minibüsle eczacılarımıza çok ucuza faturasız sahte ürünlerden sattıkları belirlenmiştir. Bu konuda kanuni girişimler tarafımızdan başlatılmış ve olay yargıya intikal etmiştir. Sahte ürün olan eczaneler tespit edildiği takdirde ciddi cezalar ile karşı karşıya kalınacağının bilinmesini isteriz.

Bu konunun diğer tüm meslektaşlarınıza duyurulması ve firmamızın tüm ürünlerinin ( BIOXCIN-BIODER-DERACINE ) sürekli olarak çalışmış olduğunuz depolardan alınması hususunda bilgilendirme yapılmasını önemle rica ederiz.

Derma Cos İlaç Medikal ve Kozmetik San. ve İç Tic. A.Ş. olarak uzun süredir, değerli iş ortaklarımız olan sizlerin eczanelerinizde satılan Bioxcin-Bioder-Deracine markalı ürünlerimize şimdiye kadar verdiğiniz ve vereceğiniz destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


Saygılarımızla…
DERMA COS İLAÇ MEDİKAL VE KOZMETİK
SAN. VE İÇ TİC. A.Ş.

Haber Yorumları

  Bu Habere henüz bir yorum yazılmamıştır. İlk Yorumu siz yazın ;
Yorum Yazın


Adınız veya Takma Adınız:

E-mail Adresiniz (Sitede Görünmeyecektir):

Yorum Başlığı:
Yorumunuz:
Şu 3 Harfi Giriniz : fla
 

Son Eczacılık Forumu Başlıkları


Anasayfa