EczaneTr.com Anasayfası
Forum Home Forum Home» Genel Konular» Serbest Kürsü
  New Posts New Posts RSS Feed - Adderall hakkında acil yardım!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Adderall hakkında acil yardım!!!!

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Murat ÖZCAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Adderall hakkında acil yardım!!!!
    Posted: 11-Eylül-2011 at 11:04
Acaba adderall ilacı Türkiye'de satılıyor mu?Bu ilacın ders çalışmaya çok iyi geldiği,enerjik hissettirdiği,derslere motivasyonu ve zekayı arttırdığını duymuştum,galiba kırmızı reçeteyle satılıyormuş ama bazı yerlerde de Türkiye'de satılmadığını söylüyor,eğer satılıyorsa bu ilacı nasıl elde edebilirim?Ayrıca yan etkilerinden de endişeliyim,yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Back to Top
Murat ÖZCAN View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Murat ÖZCAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-Eylül-2011 at 10:59
Lütfen yardımcı olun bu konu benim için hayati önem taşımakta!!!!!!
Back to Top
denniz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denniz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-Kasim-2011 at 13:24
Merhaba Murat:
Turkiye'de coguncasi cocuklarda hiperaktivite icin Ritalin verilir. Oda cocuklukta teshis edilir coguncasi. Senin doktora gidip ben ders calisamiyorum demenle ilac verilmez. Eczaci tanidigin olursa o baska tabiki. Adderall daha cok yetiskinler tarafindan kullaniliyor. Yine hiper ahtivite ve konsantrasyon bozuklugu icin.Daha baska kullanim amaclarida var tabiki. Her nekadar uyusturucu deselerde, uyusturucu deyil. Bazi insanlar bunu galiba kafa bulmak icin kullaniyolar,yada sabaha kadar parti yapmak uyumadan, sonrada ders calismak.Kotu sekillerde kullaniyolar ilaci.  o yuzden aliskanlik yapiyor diye recetesiz alamazsin. Her eczanedede bulabilecegini sanmiyorum. Mesela bende aliyorum receteli tabiki. Bende cocuklukta teshis kondu, Ritalin verdiler. Simdi adderal aliyorum. Ben hastaligim icin aliyorum,receteli, aliskanlikta hic yapmadi simdiye kadar. Bazi zamanlar ara bile veriyorum, bunyemi dinlendirmek icin.Boylelikle bagisiklik kazanmis olmuyorum. Daha cok bilgi istiyosan bana bisekilde email addresini yolla konusalim, yada sana nasil ulasirim bildir. Kendinide uzme olurmu. Umarim derdine care bulursun.
Back to Top
hasan1ta View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hasan1ta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-Aralik-2011 at 16:02
Denniz

ben yurtdisindayken kullaniyordum. Burada nasil ulasabilirim? Turkiye'de yok diye biliyorum. Sen nasil aliyorsun?
Tesekkurler.
Back to Top
y.ciftci View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote y.ciftci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-Aralik-2011 at 14:00
merhaba,ben de yıllardır ihtiyaç dudukça doktor kontrolünde ritalin kullanıyorum.alışkanlık felan yapmadı.adderal türkiyede çok aradım bulamadım.doktorumda türkiyede satılmadıgını söylede.siz nasıl temin ediyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim
Back to Top
lazysummer View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lazysummer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18-Agustos-2012 at 05:24
Merhaba,
Ben de Concerta kullanıyorum ancak Adderall'e geçmek istiyorum. Size ulaşabileceğim bir mail adresiniz var mı acaba?
Back to Top
erhan yun View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erhan yun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-Subat-2013 at 07:32
merhaba Ritalin kulanıyorum,  Adderall"e geçmek istiyorum ama  bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz. email adresim :erhanyunuslar@mynet.com
Back to Top
personalgame View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote personalgame Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21-Agustos-2013 at 02:24

Because this will secure your advantage if you want to get a return when there is something surprising occurred in the procedure of dealing Diablo 3 gold. While a fraud website will ask you exchange money straiht more about RS Gold at http://www.solorsgold.com/

Back to Top
starkzp View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote starkzp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-Agustos-2013 at 02:16
A distinction of factors of battle, used by the WOW Gold Feral Druid and Fake that are saved on each personal stage 30 focus on. Cooperating with power or Manna in the situation of the monk-wind, Chi will give rise to the power of means and different capabilities that the Runescape Gold monk may run. Some will generate the gamer a factor of Chi, while other capabilities, ill will take a certain quantity of factors to stimulate. Chi factors are saved on the monk, which indicates they stay little issue how the goals of the monk select to take the. Getting the RS2007 Gold way of a program of four factors, Chi most appears like the Holy Pally capabilities power Monk source.

Back to Top
razor0606 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor0606 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-Mayis-2017 at 17:55
Originally posted by denniz denniz wrote:

Merhaba Murat:
Turkiye'de coguncasi cocuklarda hiperaktivite icin Ritalin verilir. Oda cocuklukta teshis edilir coguncasi. Senin doktora gidip ben ders calisamiyorum demenle ilac verilmez. Eczaci tanidigin olursa o baska tabiki. Adderall daha cok yetiskinler tarafindan kullaniliyor. Yine hiper ahtivite ve konsantrasyon bozuklugu icin.Daha baska kullanim amaclarida var tabiki. Her nekadar uyusturucu deselerde, uyusturucu deyil. Bazi insanlar bunu galiba kafa bulmak icin kullaniyolar,yada sabaha kadar parti yapmak uyumadan, sonrada ders calismak.Kotu sekillerde kullaniyolar ilaci.  o yuzden aliskanlik yapiyor diye recetesiz alamazsin. Her eczanedede bulabilecegini sanmiyorum. Mesela bende aliyorum receteli tabiki. Bende cocuklukta teshis kondu, Ritalin verdiler. Simdi adderal aliyorum. Ben hastaligim icin aliyorum,receteli, aliskanlikta hic yapmadi simdiye kadar. Bazi zamanlar ara bile veriyorum, bunyemi dinlendirmek icin.Boylelikle bagisiklik kazanmis olmuyorum. Daha cok bilgi istiyosan bana bisekilde email addresini yolla konusalim, yada sana nasil ulasirim bildir. Kendinide uzme olurmu. Umarim derdine care bulursun.
slm murat bana rıtalın lazımdı cokca ucretı neyse verırım ayarlayabılırmıısn  yardımcı olsan
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.